http://lamat.cz/
 
Rychlé vyhledávání

Facebook
Sdílet

Navigace: LAMAT -> Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

 

 

1. Všeobecná ustanovení:

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.lamat.cz. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, kterým je společnost: 

 

Jan Richter, Lomnička 62, 666 01 Tišnov  

Tel.: 604 589 123 

IČ: 75717417 

Zapsáno u Živnostenského úřadu Tišnov pod č.j. 016028/1275/05/Ti 

 

a kupujícího (zákazník, spotřebitel). 

 

2. Nabídka 

Společnost Jan Richter se zabývá výrobou a opravami sklolaminátových dílů, renovacemi bazénů, povrchovou úpravou různých materiálů. 

Dále nabízí k prodeji potřeby a materiály pro laminování, ochrané pomůcky, brusivo. 

 

3. Cena
Veškeré ceny uvedené u zboží jsou konečné. V ceně je zahrnuto balné. Veškeré ceny jsou uvedeny v Českých korunách (Kč) včetně DPH.
 

 

4. Dodání zboží
Veškeré zboží je expedováno v rozmezí 1 - 3 pracovních dnů (zpravidla obratem) od přijetí objednávky a to v závislosti na stavu skladových zásob a počtu vyřizovaných objednávek. Pokud by nebylo reálné výše uvedenou lhůtu splnit, bude o této skutečnosti kupující informován a má v tomto případě možnost objednávku zrušit nebo požádat o dodání jiného zboží podobného charakteru.
 

Osobní převzetí kupujícím v sídle prodávajícího - zdarma - jen po předchozí telefonické dohodě. 

Při převzetí zboží je kupující povinen zkontrolovat, zdali není zásilka poškozena či nebylo-li porušeno originální balení. Pokud by se tak stalo, je kupující povinen tuto skutečnost poznamenat na doklad o převzetí a neprodleně informovat prodávajícího. 

Při převzetí zboží kupujícím spotřebitelem je mu doporučeno, aby rovněž učinit kontrolu doručené zásilky a to zejména, zda – li není poškozena či nebylo-li porušeno její originální balení. V případě doručení poškozené zásilky není spotřebitel povinen takovou zásilku přijímat a má nárok na dodání nové bezvadné zásilky. Spotřebiteli se doporučuje v případě dodání poškozené zásilky nebo v případě porušení jejího originálního balení tuto skutečnost uvést do dokladu o převzetí a neprodleně informovat prodávajícího. Minimálně tak předejde případným komplikacím s následnou reklamací zásilky zboží, které není v souladu s kupní smlouvou. 

Poštovné je účtováno v závislosti na hmotnosti zboží.  

Poštovné se hradí jen jednou u každé objednávky. 

 

5. Způsob platby  

Dobírkou - zboží zaplatí kupující hotově přepravci v momentě doručení. 

Platba předem převodem na účet - po provedení objednávky Vám budou zaslány e-mailem podklady k bankovnímu převodu. Po připsání fakturované částky na náš účet Vám bude objednané zboží zasláno Vámi zvoleným způsobem. 

Hotově - při osobním převzetí kupujícím. 

 

6. Právo spotřebitele odstoupit od smlouvy
Podle § 53(7) Občanského zákoníku, má každý spotřebitel právo odstoupit od smlouvy uzavřené pomocí prostředků komunikace na dálku (zejména internetu) do 14ti dnů od převzetí plnění a to bez uvedení důvodů a bez jakékoli sankce. Odstoupení od smlouvy by mělo být nejlépe písemné a musí být doručeno prodávajícímu nejpozději 14. den od převzetí plnění. Předpokladem je souběžné doručení zakoupeného nepoškozeného zboží v původním originálním balení Po obdržení vráceného zboží bude kupujícímu vrácena částka za toto zboží včetně poštovného a to buď převodem na účet nebo poštovní poukázkou. Poštovné se vrací výhradně za odeslané zboží, které je uvedené v dokladu o zaplacení (faktuře). Poštovné za vrácení zboží zpět se nevrací.
 

 

7. Závěrečná ustanovení 

Právní vztahy mezi prodávajícím a kupujícím neupravené těmito všeobecnými dodacími podmínkami se řídí obchodním zákoníkem (zák. č. 513/1991 Sb.). 

 

 

 


A | A
Přihlásit


Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.